دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين
برگزاري نشست هم انديشي اساتيد
برگزاري نشست هم انديشي اساتيد
برگزاري نشست هم انديشي اساتيد

به گزارش روابط عمومي، نشست هم انديشي اساتيد دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با موضوع: «بررسي جريانات انحرافي در مهدويت با رويكرد مدعيان دروغين معاصر » با حضور حجت الاسلام دكتر نصوري به صورت وبيناري توسط دفتر هم انديشي دانشگاه برگزار گرديد.

در ابتداي جلسه رياست دانشگاه دكتر واثقي اميري و مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري حجت الاسلام و المسلمين دكتر حسيني ضمن عرض خير مقدم به حاضرين از حجت الاسلام و المسلمين دكتر نصوري بابت قبول دعوت تقدير و تشكر كردند و در ادامه حجت الاسلام دكتر نصوري، معاون تبليغ و ارتباطات مركز تخصصي مهدويت، با اشاره به فعاليت كاذب و جريان‌هاي انحرافي نوظهور گفت: بيشترين فريب خوردگان در زمينه عرفان‌هاي نوظهور و مهدويت، بانوان و بيشترين فريب دهندگان نيز، مردان هستند.

وي گفت: عدم نظارت بر محتواي كتب مهدوي باعث شد بعضا استنادات آثار به روايات غير معتبر و غيرمستند باشد و اين چنين تطبيق هاي ناروا به ويژه در حوزه علائم ظهور و نيز نگاه هاي اشتباه به امام زمان (عج) رايج شود. در بخش ديگري از سخنان اشاره كرد كه آمادگي براي ظهور و تمدن سازي وقتي محقق مي شود كه فرهنگ جامعه به سمت اصلاح در حركت باشد. اگر همه براي اصلاح و تحول فرهنگي در جامعه منتظر، همت كنيم، مي‌توان مدعي زمينه‌سازي براي ظهور باشيم.

 گفتني است اين جلسه با پرسش و پاسخ به پايان رسيد.
تاریخ:
11:28 - 1399/12/25
تعداد بازدید:
118
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal