دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين
برگزاري مراسم توديع و معارفه رؤساي دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر و مهندسي عمران
برگزاري مراسم توديع و معارفه رؤساي دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر و مهندسي عمران
برگزاري مراسم توديع و معارفه رؤساي دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر و مهندسي عمران

به گزارش روابط عمومي، مراسم توديع و معارفه رؤساي دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر و مهندسي عمران دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با حضور رياست دانشگاه، قائم مقام رييس، معاونين اداري مالي و آموزشي و چند تن از اعضاي هيات علمي اين دو دانشكده برگزار شد.

دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با عرض تبريك سال نو و با آرزوي سلامتي و تندرستي براي همه گفت: اميدواريم كه در سال جديد با رعايت بيشتر پروتكل هاي بهداشتي و توزيع گسترده واكسن، شاهد ريشه كن شدن ويروس منحوس كرونا در سراسر جهان و ايران عزيز باشيم.

دكتر واثقي اميري با گراميداشت ياد و خاطره زنده ياد دكتر محمدرضا داودي گفت: دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل عليرغم وجود همه مشكلات، با اهتمام تمام در راستاي پيشبرد فعاليت هاي دانشگاه در زمينه هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و ... در فضاي مجازي قدم برداشت و بحمدالله موفق عمل نموده است.

رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با قدرداني از زحمات دكتر محمد ميرزايي و دكتر غلامرضا عبدالله زاده در مدت تصدي رياست دانشكده اظهار داشت: موفقيت هاي دانشگاه مرهون حمايت و تلاش همه اعضاي مجموعه است و اين دو عزيز از جمله رؤساي توانمند با حضور مستمر و برنامه ريزي دقيق بودند كه دانشگاه از تجربيات ارزشمندشان بهره مند مي گردد.

دكتر واثقي اميري همچنين با تشكر از دكتر بهرام عزيزالله گنجي و دكتر مهدي حميدي به جهت قبول مسئوليت گفت:  اعلام آمادگي براي قبول مسئوليت يك ارزش است. كساني كه مسئوليت مي پذيرند بر مجموعه منت مي نهند، زيرا مسئوليت مستلزم صرف وقت و حضور بيشتر، پيگيري مستمر مسايل و فعاليت وسيع تر است.

دكتر واثقي اميري اظهار داشت: براي رسيدن به يك هماهنگي، انسجام بيشتر، وحدت رويه، هم افزايي و بهره مندي از خرد جمعي تصميم گرفتيم تا رييس دانشكده با انتخاب اعضاي هيات علمي دانشكده ها مشخص شود؛ اين شيوه انتخاب، حاصل و برآيند موفقي است. فرد با علاقه و اقبال عمومي مسئوليت مي پذيرد و مديريت بايد به گونه اي صورت بگيرد كه از توانمندي ها و پتانسيل همه اعضا در راستاي پيشبرد سياست هاي دانشگاه بهره گرفت و بعد از اتمام انتخابات فرد منتخب، رييس كل دانشكده است، منافع عمومي را مد نظر داشته باشد و قطبي بندي و گروه بندي معنايي ندارد.

 در ادامه دكتر غلامرضا عبدالله زاده رييس سابق دانشكده مهندسي عمران با قدرداني از حمايت هاي رياست دانشگاه، معاونين آموزشي و اداري مالي، از زحمات معاونين آموزشي دانشكده آقايان دكتر مدرس و دكتر رحماني و مديران گروه ها تشكر كرد و گفت: سعي كرديم تا با برنامه ريزي و همفكري و همدلي همه همكاران، امور دانشكده را به پيش ببريم.

سپس دكتر محمد ميرزايي رييس سابق دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر ضمن ارائه گزارشي از عملكرد دانشكده گفت: سعي كرديم بر اساس سياست هاي كلان دانشگاه فعاليت كنيم و از حمايت هاي همه جانبه رياست دانشگاه، معاونين آموزشي و اداري مالي، معاونين آموزشي دانشكده؛ آقايان دكتر منتظري و دكتر بارفروش و همه همكاران قدرداني نمود.

در ادامه دكتر بهرام عزيزالله گنجي با تبريك سال نو گفت: اتحاد، همدلي و صميميت بين همكاران دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر زبانزد است. در نظر داريم تا با همكاري همه و با بررسي مسايل و دسته بندي و اولويت بندي آن ها با توجه به امكانات دانشگاه و دانشكده اقدام كنيم.

در پايان دكتر مهدي حميدي با تبريك سال نو و قدرداني از حسن اعتماد رياست دانشگاه و همكاران دانشكده مهندسي عمران و با تشكر از زحمات دكتر عبدالله زاده، دكتر رحماني و دكتر مدرس گفت:  اميدوارم با همكاري همه همكاران بتوانيم موفقيت ها و دستاوردهاي گذشته را حفظ كنيم و چند گامي به جلو حركت كنيم.

گفتني است اين مراسم با قدرداني از رؤساي سابق و اهداي حكم به دكتر بهرام عزيزا... گنجي رييس دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر و دكتر مهدي حميدي رييس دانشكده مهندسي عمران به پايان رسيد.
 
 
تاریخ:
13:03 - 1400/01/18
تعداد بازدید:
433
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal