دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۴۰۰ سه شنبه ۲۸ ارديبهشت
تشكيل كميته كمك هاي مومنانه در آستانه ماه مبارك رمضان
تشكيل كميته كمك هاي مومنانه در آستانه ماه مبارك رمضان
تشكيل كميته كمك هاي مومنانه در آستانه ماه مبارك رمضان
به گزارش روابط عمومي، در آستانه ماه مبارك رمضان و تقارن آن با خجسته ميلاد امام حسن مجتبي (ع)، كميته كمك مؤمنانه به همت دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل و با حضور معاون مسئول نهاد رهبري و نماينده كارمندان، اساتيد و دانشجويان تشكيل شد.
حجت الاسلام و المسلمين رمضاني معاون مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه با اشاره به تاكيد در روايات به دستگيري از فقرا و نيازمندان گفت: خداوند متعال در قرآن كريم مي فرمايد: همواره انفاق كنيد؛ با انفاق چيزي از مالتان كم نمي شود و در روايات آمده است كه دستگيري از فقرا ضمانت بهشت است.
معاون مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه گفت: با توجه به فشار و مشكلات اقتصادي جامعه، هدف اين كميته كمك هاي نقدي و تهيه ارزاق عمومي مايحتاج براي خانواده هاي نيازمند دانشگاهيان با همراهي اساتيد، كارمندان و دانشجويان است و اين كمك ها از 23/1/1400 الي 22/2/1400 ادامه دارد و حداقل در دو مرحله اول و نيمه ماه مبارك رمضان انجام خواهد شد.
در ادامه اعضاي كميته در خصوص نحوه عملياتي نمودن اهداف كميته، اطلاع رساني، اقلام مورد نياز و نحوه تحويل آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
تاریخ:
17:14 - 1400/01/21
تعداد بازدید:
136
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal