متاسفانه در مرورگر شما جاوا اسکریپت غیرفعال است برای مشاهده درست صفحه جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال نمایید.
از این لینک می توانید نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت مرورگر خود را ببینید.
اطلاعيه شماره 1 درخصوص واگذاري سراي دانشجويي به دانشجويان
اطلاعيه شماره 1 درخصوص واگذاري سراي دانشجويي به دانشجويان
اطلاعيه شماره 1 درخصوص واگذاري سراي دانشجويي به دانشجويان

با سلام، احترام و آرزوي سلامتي و بهرورزي براي همه دانشجويان عزيز

«اي خوش‌ترين خوش آمده بار دگر بيا»

غروب آفتاب شهريور، تداعي‌گر رويش و زايش دوباره فصل مدرسه و دانشگاه است. در حالي سال تحصيلي جديد 1400-1399 را شروع مي‌كنيم كه همچنان گرفتار ويروس منحوس كوئيد 19 هستيم و بسياري از اساتيد و دانشجويان، با غم از دست دادن عزيزانشان و با دلي پردرد بر سر كلاس‌هاي درس خود حاضر مي‌شوند.

معاونت دانشجويي دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با گراميداشت ياد و خاطره همه عزيزان آسماني، به ويژه استاد فكور و پرتلاش دانشگاه دكتر محمدرضا داودي، فصل جديدي از فعاليتهاي دانشجويي خود را آغاز مي‌كند.

تداوم شيوع اين ويروس در كشور و لزوم رعايت طرح فاصله‌گذاري اجتماعي حاكي از آن است كه در ترم جاري نيز دانشگاه با محدوديتهاي بسياري همراه خواهد بود كه بي‌شك بدون همراهي همه خانواده دانشگاه به سرمنزل مقصود نخواهد رسيد.

هرچند كه قرار است بخش اعظم آموزش دانشجويان به صورت غيرحضوري ادامه يابد، اما حضور در دروس عملي و انجام پژوهش در مقطع تحصيلات تكميلي در مقاطعي از نيمسال اول 1400-1399 اجتناب ناپذير است. معاونت دانشجويي بر آن است كه در نيمسال جاري، با حفظ پروتكل‌هاي بهداشتي و همكاري شما عزيزان به صورت دوره‌هاي كوتاه‌مدت حداكثر 20 روزه، پذيراي دانشجويان عزيز در سراهاي دانشجويي باشد. كه شرايط و نحوه پذيرش افراد در دوره‌هاي مختلف از طريق اطلاعيه‌هاي اين معاونت به سمع و نظر دانشجويان خواهد رسيد.

در همين راستا در مرحله اول اسكان دانشجويان غيربومي مقرر گرديد به تعدادي از دانشجويان با تأييد دانشكدها در مهرماه 1399 خوابگاه تعلق گيرد.

 

شرايط پذيرش در مرحله اول اسكان:

1- دانشجو جهت انجام پايان‌نامه/ رساله خود نياز به امكانات آزمايشگاهي/ كارگاهي به صورت مستمر داشته و استاد راهنما مسئوليت حضور ايشان را در دانشگاه پذيرا است.

2- دانشجو درخواست خود را با استفاده از پردازش 19290 در سامانه گلستان حداكثر تا تاريخ 99/06/22 ثبت نمايد.

3- فرم خوداظهاري سلامت (مرتبط با كليه دانشجويان در تمامي مقاطع تحصيلي) و فرم تكميل شده توسط استاد راهنما (مرتبط با دانشجويان تحصيلات تكميلي) كه به تائيد رياست يا معاون دانشكده مربوطه رسيده است، به پست الكترونيكي معاونت دانشجويي md@nit.ac.ir ارسال گردد. 

نتيجه درخواست شما با لحاظ شدن معيارهاي مشخصي همچون مسافت، سال ورود و ... در معاونت دانشجويي مورد ارزيابي قرار گرفته و نتيجه آن از طريق پست الكترونيكي به دانشجو اعلام مي‌گردد.

ضمناً شماره تماس 55 و 35501251-011 اداره سراي دانشجويي پاسخگوي سوالات شما مي‌باشد.

 

با سپاس از همكاري همه شما عزيزان

معاونت دانشجويي دانشگاه

صنعتي نوشيرواني بابل

تاریخ:
10:38 - 1399/06/17
تعداد بازدید:
942
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by
Powered by DorsaPortal