دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۳۹۹ جمعه ۸ اسفند
برگزاري مراسم توديع و معارفه مدير كل آموزش دانشگاه
برگزاري مراسم توديع و معارفه مدير كل آموزش دانشگاه
برگزاري مراسم توديع و معارفه مدير كل آموزش دانشگاه

به گزارش روابط عمومي، مراسم توديع و معارفه مدير كل آموزش دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با حضور رييس دانشگاه، معاون آموزشي، معاونين آموزشي دانشكده ها، مديران تحصيلات تكميلي، فرهنگي، روابط عمومي و كاركنان حوزه آموزش كل برگزار گرديد.

دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل در اين مراسم با عرض خير مقدم و تشكر و قدرداني از حضور همكاران گفت: مديريت آموزشي يكي از حوزه هاي پر كار است كه به طور مستقيم با دانشجويان سرو كار دارد و بحمدا... با مديريت درست و مسئولانه دكتر ربيعي و اتحاد، صميمت، همدلي و توانمندي بالاي كارشناسان و منابع انساني اين حوزه گام هاي بلندي در راستاي پيشبرد امور، حل مشكلات و مسايل دانشجويان و كاهش استرس آن ها برداشته شد.

دكتر واثقي اميري با تشكر و قدرداني از زحمات و تلاش هاي ارزشمند، حضور پيوسته و مستمر، نگاه مسئولانه و ارائه راه حل هاي بهينه دكتر ربيعي در مدت تصدي مديريت آموزش كل دانشگاه گفت: ايشان جزء سرآمدان دانشگاه مي باشند و قطعا دستاوردهايشان از سفر مطالعاتي به ارتقاي دانشگاه كمك شاياني خواهد نمود.

رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل همچنين از دكتر دردل به جهت قبول مسئوليت تشكر و قدرداني نمود و گفت: ايشان نيز بسيار جدي و پيگير امور هستند و تجربيات ارزشمندي در حوزه معاونت آموزشي دانشكده دارند و اميدواريم با بهره مندي از تجربيات ارزشمندشان و توانمندي هاي كارشناسان و همكاران آن حوزه گام هاي سريع تر و بهتر در راستاي پيشبرد امور برداشته شود.

در ادامه دكتر بهرام نوائي نيا معاون آموزشي دانشگاه ضمن تشكر از تلاش ها و زحمات دكتر ربيعي، از قبول مسئوليت دكتر دردل نيز قدرداني نمود و گفت: يكي از مديريت هاي پر مشغله دانشگاه مديريت آموزشي مي باشد و تسلط بر قوانين و آيين نامه ها موجب تسريع در حل مسايل و مشكلات دانشجويان مي گردد.

سپس دكتر ربيعي ضمن تشكر و قدرداني از رياست دانشگاه، معاون آموزشي و همكاران گفت: همواره سعي كردم تا صفا، صميميت و صداقت را سرلوحه كار خود قرار دهم.

وي ضمن بيان اين كه 70% امور به صورت سيستماتيك انجام مي گيرد افزود: هدف ما حل مشكلات دانشجويان است، سخت ترين بخش مديريت، تعامل بين قوانين آموزشي و مشكلات دانشجويان است، همواره بايد دانشجويان را درك كنيم، اميد را در آن ها زنده نگه داريم، سعي كنيم تا جايي كه ممكن است كمتر دانشگاه را دچار چالش كنيم و خودمان به دنبال راه حل براي مشكلات باشيم.  

در ادامه دكتر دردل نيز از حسن اعتماد رياست دانشگاه، معاون آموزشي و زحمات دكتر ربيعي تشكر و قدرداني نمود و گفت: اميدوارم بتوانم شايسته اعتماد شما عزيزان باشم.

گفتني است اين مراسم با تقدير از دكتر ربيعي و اهداي حكم به دكتر دردل به پايان رسيد.

 

 

 

 

تاریخ:
14:12 - 1397/02/02
تعداد بازدید:
1303
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal