دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۹ فروردين
مراسم توديع و معارفه سرپرست اداره تربيت بدني دانشگاه برگزار شد
مراسم توديع و معارفه سرپرست اداره تربيت بدني دانشگاه برگزار شد
مراسم توديع و معارفه سرپرست اداره تربيت بدني دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومي، مراسم توديع و معارفه سرپرست اداره تربيت بدني دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با حضور قائم مقام رييس، معاونين اداري مالي و دانشجويي و مديران جديد و سابق اداره ي تربيت بدني برگزار شد.

دكتر كوروش صديقي قائم مقام رياست دانشگاه با تبريك سال نو و قدرداني از زحمات دكتر مهدي حميدي براي علي منعمي اميري آروزي توفيق نمود و در ادامه دكتر سيد هاشم رسولي معاون اداري مالي دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با قدرداني از زحمات دكتر حميدي گفت: روند پيشرفت در حوزه تربيت بدني بسيار محسوس بود و متاسفانه به علت محدوديت هاي كرونايي برگزاري مسابقات ورزشي غير ممكن شد، اما در زمينه توسعه زيرساخت ها و خريد تجهيزات فعاليت هاي خوبي صورت گرفته است.

دكتر رسولي با عرض تبريك به علي منعمي اميري سرپرست اداره تربيت بدني دانشگاه گفت: داشتن برنامه مدون و منظم براي فعاليت در اين حوزه بسيار ضروري است. عناوين و افتخارات ارزشمندي توسط دانشجويان و كاركنان در سطح ملي و منطقه اي كسب شده است، لذا پتانسيل هاي قهرماني بايد شناسايي شود و در حوزه هاي دانشجويي، اساتيد و كارمندي علاوه بر توسعه ورزش همگاني، به ورزش حرفه اي و قهرماني هم توجه شود.

در ادامه دكتر حميدي ضمن قدرداني از زحمات همكاران، به ارائه گزارشي از اداره تربيت بدني دانشگاه پرداخت و افزود: ما از شرايط كرونايي براي توسعه زيرساخت هاي ورزشي بهره برديم و راه اندازي سالن كشتي، سالن ارزيابي تندرستي از جمله فعاليت هاي مهم در اين زمينه بوده است.

وي افزود: قبل از شيوع ويروس كرونا 70% مسابقات ورزشي برگزار گرديد و دانشگاه در 4 رشته تيمي موفق به كسب مدال طلا گرديد كه با تلاش همكاران و همت دانشجويان اين مهم به وقوع پيوست.

دكتر حميدي ساماندهي جوايز با استعلام از وزارت علوم و دانشگاه ها، نظام مندي در نحوه ي پرداخت به مربيان ورزشي، كاهش هزينه هاي مسابقات منطقه اي و نحوه تخصيص لباس هاي ورزشي و ... را از ديگر فعاليت هاي اين اداره عنوان كرد.

در ادامه علي منعمي اميري سرپرست اداره تربيت بدني دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با قدرداني از حسن اعتماد مسئولين و زحمات و خدمات ارزنده دكتر حميدي گفت: اميدوارم كه با برنامه ريزي دقيق و مدون و همكاري و مشاوره هاي همكاران در راستاي اهداف و سياست هاي دانشگاه و ورزش حرفه اي گام برداريم و با توانمندي و پتانسيل بالاي دانشگاه و شهرستان فرصت سازي كنيم و در راستاي اعتلاي ورزش دانشگاه به پيش برويم.

 
تاریخ:
10:07 - 1400/01/19
تعداد بازدید:
275
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal