متاسفانه در مرورگر شما جاوا اسکریپت غیرفعال است برای مشاهده درست صفحه جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال نمایید.
از این لینک می توانید نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت مرورگر خود را ببینید.
فرم تعيين دروس جبراني براي دانشجويان تحصيلات تكميلي

مراجل تعیین دروس جبرانی:

دانشجويان كارشناسي ارشد: دانشجو می تواند تمام دروس جبرانی تعیین شده را در نیمسال اول تحصیلی اخذ نماید و یا با رعایت شرایط پیش نیازی، برخی از آن را در نیمسالهای بعدی انتخاب نماید. اخذ دروس جبرانی همراه با دروس دوره آموزشی در یک نیمسال، مشروط بر این می باشد که انتخاب حداقل 8 واحد از دروس دوره آموزشی رعایت گردد.

دانشجويان دكتري: چنانکه گذراندن دروس جبرانی (حداکثر 6 واحد) با درخواست استاد راهنما و تایید گروه آموزشی برای دانشجو تکلیف شده است، اخذ دروس جبرانی، مازاد بر 6 واحد از دروس دوره دکتری و با رعایت اخذ حداکثر 10 واحد از کلیه دروس، بلامانع است. دانشجو می تواند دروس جبرانی خود را در دو نیمسال اخذ نماید.

------------------

1-دانشجویانی که نوع رشته و یا گرایش آنها در مقطع فعلی با مقاطع قبلی متفاوت می باشد، ضمن تکمیل فرم "درخواست تعیین دروس جبرانی" (فرم در  اين صفحه  موجود می باشد) و الصاق تصویر کارنامه مقاطع قبلی، اظهار نظر مدیر گروه آموزشی خود را در خصوص لزوم و یا عدم لزوم گذراندن دروس جبرانی دریافت می نمایند. در صورت اظهار نظر مثبت گروه آموزشی بر ضرورت گذراندن دروس جبرانی، لیست دروس جبرانی مورد انتظار در فرم درج می گردد.

2- پس از تایید فرم توسط معاونت آموزشی دانشکده، ضمن تحویل آن به بخش تحصیلات تکمیلی دانشکده، یک نسخه از فرم تایید شده به دانشجو نیز تحویل می گردد.

 
 

 
 

تاریخ به روزرسانی: 1395/11/17
تعداد بازدید: 0
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by
Powered by DorsaPortal