دیدار دانشگاهیان با خانواده شهید سبزعلی بالغی

۰۲ آذر ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۳ کد : ۱۳۲۳ اخبـــار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۰۷
به گزارش روابط عمومی، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، با هماهنگی پایگاه بسیج شهید امینیان کارمندان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، دیدار رییس دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از کارکنان با خانواده شهید سبزعلی بالغی برگزار گردید.
دیدار دانشگاهیان با خانواده شهید سبزعلی بالغی

دکتر بهرام عزیزالله گنجی رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در این دیدار صمیمی گفت: ما همیشه در برابر خون شهدا و خانواده شهدا احساس شرمندگی داریم و هر فعالیت و کاری را انجام دهیم در برابر عظمت خون شهدا، آن جانفشانی ها، ایثارگری ها و رشادت های شهدا بسیار ناچیز است و امیدواریم که پیشگاه معزز شما و دعای خیرتان باعث تقویت روحیه خدمتگزاری ما شود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: خداوند متعال را شاکریم که به ما شرف حضور در محضر شما عزیزان را اعطاء نمود و افزود: به بیان قرآن کریم شهدا زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با بیان اینکه امروز روح شهید بزرگوار سبزعلی بالغی در میان این جمع حاضر و ناظر است تاکید کرد: قدر و جایگاه شهدا در نگاه دینی، برکسی پوشیده نیست، شهید هم ردیف با انبیا و اولیای الهی است، اگر در طول 8 سال جنگ تحمیلی، وجبی از خاک کشورمان جدا نشده است؛ همه را مدیون خون شهدا هستیم. امیدواریم که شرمنده شهدا نباشیم و خداوند به ما یاری کند تا در مسیر شهدا ثابت قدم بمانیم.

شایان ذکر در پایان این دیدار، با اهدای لوح سپاس، از خانواده شهید سبزعلی بالغی، تقدیر به عمل آمد.


( ۲ )

نظر شما :